LinkedIn: La 25 Plej Spertaj Sektoroj pri Socia Amaskomunikilaro

gvidilo pri merkatado de linkedin

Jason miller ĵus afiŝis en sociaj retoj, ke li sentis, ke li naskis, kiam lia plej nova kreaĵo estis finfine publikigita. Sendube li fieras pri ĉi tiu bebo! La Gvidilo de Lerta Merkatisto por LinkedIn estas mirinda ... kreiva, bunta, kaj plenplena de konsiloj de malsamaj merkataj profesiuloj, malsamaj uzokazoj kaj multe da rimedoj. Se vi ankoraŭ ne elŝutis ĝin - elŝutu ĝin kaj uzu ĝin kiel kontrolliston pri kiel vi funkciigas vian komercan reton en LinkedIn!

Ĉi tiu gvidilo estis verkita pensante pri vi, la altnivela komercisto. Pretiĝu por porti vian merkaton pri sociaj amaskomunikiloj al la sekva nivelo, ekprofesiĝu en la profesian pensmanieron kaj ĉirkaŭprenu la vastaj ŝancoj, kiuj atendas - pliigas konscion, influas percepton, generas kondukojn kaj finfine kaŭzas enspezojn kun LinkedIn.

Elŝutu nian novan eBook kaj lernu:

  1. Kial via kompanio bezonas merkaton ĉe LinkedIn
  2. Kiel ekspluati la potencajn merkatajn solvojn de LinkedIn por stiri viajn celojn
  3. Kiel pligrandigi la atingon de via Enhavo merkatumado dividante koncernan kaj celitan enhavon kun profesiuloj de la mondo
  4. Kiel dungi komercajn profesiulojn per riĉaj ekranaj anoncoj kaj tre celitaj tekstaj anoncoj
  5. Kaj multe pli!

Mi estis absolute frapita por ekscii, ke mi estas listigita inter la aliaj gvidantoj en la industrio, kiujn mi tiom admiras kaj respektas! Jen la listo:

  1. Jay baer - Parolanto, Aŭtoro, Konsultisto kun blogo Konvinki kaj Konverti. Twitter: @jaybaer LinkedIn
  2. Michael Brenner - Ĉefa Direktoro, Tutmonda Merkatado ĉe SAP, Prezidanto kaj Kunfondinto
    de Business2Community kun blogo B2B Merkata Internulo. Twitter: @BrennerMichael LinkedIn.
  3. Michael Brito - Grupo-Direktoro-Amaskomunikilaro kaj Engaĝiĝo ĉe WCG, W2O-Firmao kun blogo Britopian. Twitter: @Britopian LinkedIn.
  4. Jeff Bullas - Konsultisto, Parolanto, Bloganto. Twitter: @jeffbullas
    LinkedIn.
  5. Brian Carter - VP pri Merkatado ĉe Infinigraph, Aŭtoro, Parolanto. Twitter: @briancarter LinkedIn.
  6. Brian Clark, Fondinto kaj Ĉefoficisto de Copyblogger. Twitter: @copyblogger LinkedIn.
  7. Heidi Cohen - Kolumnisto. Twitter: @heidicohen linkedin.
  8. Steven Farnsworth - Ĉefa Cifereca Strategisto ĉe Jolt, Cifereca Merkatado, Aŭtoro, Parolanto. Twitter: @steveology linkedin.
  9. Barry Feldman - Posedanto ĉe Feldman Creative, Parolanto. Twitter: @FeldmanCreative linkedin.
  10. Ann Handley - Estro de Enhavo ĉe Merkatumaj Profesoroj, Aŭtoro. Twitter: @annhandley LinkedIn.
  11. Matt Heinz - Prezidanto ĉe Heinz Marketing Inc. Twitter: @HeinzMarketing
    LinkedIn
  12. Douglas Karr - Ĉefoficisto de DK New Media, Ĉefa Merkata Oficiro ĉe CircuPress, Aŭtoro. @douglaskarr LinkedIn
  13. Jason Keath - Ĉefoficisto de Social Fresh. @jasonkeath LinkedIn
  14. Nichole Kelly - Ĉefoficisto ĉe Esplorilo pri Socia Amaskomunikilaro, SME-Cifereca Aŭtoro, Parolanto. @ Nichole_Kelly LinkedIn.
  15. Dave Kerpen - CEO Likeable Local, Aŭtoro, Parolanto. @DaveKerpen
    LinkedIn.
  16. Stephanie Sammons - Fondinto de Wired Advisor ™, Parolanto. @StephSammons LinkedIn.
  17. David Meerman Scott - Merkatika Strategisto, Parolanto, Aŭtoro. @dmscott LinkedIn.
  18. Jason miller - Sinjorestro, Enhava Merkatado, LinkedIn Merkataj Solvoj. @JasonMillerCA LinkedIn.
  19. Lee Odden, ĉefoficisto ĉe Interreta Merkatado de TopRank, Aŭtoro, Parolanto @leeodden LinkedIn.
  20. Joe Pulizzi - Fondinto ĉe Enhavo Merkatumada Instituto, Aŭtoro, Parolanto. @JoePulizzi LinkedIn.
  21. Viveka Von Rosen - LinkedIn-Fakulo, Aŭtoro. @LinkedInExpert LinkedIn.
  22. Neal Schaffer - Aŭtoro, Parolanto. @NealSchaffer LinkedIn.
  23. Koka Sexton - Tutmonda Merkata Direktisto ĉe LinkedIn. @kokasexton LinkedIn.
  24. Mike Stelzner - Fondinto de Socia Amaskomunikilaro, Aŭtoro. @Mike_Stelzner LinkedIn.
  25. Todd Wheatland - VP pri Merkatado ĉe Kelly Services, Aŭtoro, Parolanto. @ToddWheatland LinkedIn.

4 Komentoj

  1. 1
  2. 2
  3. 4

    En la supra artikolo, kiel vi menciis iujn antaŭparolojn pri la socia amaskomunikila merkatado; pro tiuj kialoj mi certe elŝutos vian eBook! Unu aferon pli vi afiŝis vere admirindan liston de homoj.

Kion vi pensas?

Ĉi tiu retejo uzas Akismeton por redukti spamon. Lernu, kiel via komento datiĝas.